МОНТАЖ Монтаж, встановлення теплолічильників

Монтаж, встановлення теплолічильників

# Назва Ціна Замовити
1
Монтаж, встановлення теплолічильників
від 4000 грн


Монтаж лічильників тепла: ціна, типи і вибір приладу обліку тепла.
Для квартирного обліку застосовуються ультразвукові та механічні лічильники тепла. Механічні прилади, як правило, трохи дешевше (вартість механічного лічильника з установкою на 10-15% нижче, ніж ультразвукового), але при цьому мають ряд недоліків: частіше виходять з ладу; не відрізняють повітря від гарячої води, не мають можливості для самодіагностики. Тому ми рекомендуємо встановлювати нашим клієнтам саме ультразвукові теплолічильники, хоча в наявності є обидва типи приладів.

При виборі лічильника також варто звернути увагу на наступні параметри, від яких залежить функціональність, а також можливі додаткові експлуатаційні витрати:

Наявність комунікаційних опцій, наприклад, проводового виходу  M-Bus або радиомодуля. На даний момент присутня чітка тенденція до інтеграції лічильників в системи автоматичного збору даних. Використання лічильників з радіомодулями поки слабо поширене унаслідок значної вартості таких систем. У той же час починають активно реалізовуватися провідні системи M-Bus, тому відсутність даної опції може привести до необхідності докуповувати додаткові модулі.

Термін служби батареї (6 або більше років). Деякі компанії поставляють лічильники з батареєю, розрахованої на 5-ти або 6-ти річний термін експлуатації. Таким чином, при наступній періодичній повірці, яка проводиться кожні 4 роки, необхідно проводити заміну батареї, що веде до додаткових витрат https://poverkacub.com.ua/about3/1_povirka-teplovikh-lichilnikiv

Одиниці обліку та відображення теплової енергії. Лічильники можуть вести облік і відображати дані в Гкал (Гкал), кіловат-годинах (кВтг), мегават-годинах (МВЧ) або гігаджоуль (ГДж). Найбільш зручною для України є відображення в Гкал, тому що в цих одиницях встановлений тариф і приймаються свідчення теплопостачальними компаніями.

Ознайомитися з правилами заміни лічильників тепла або отримати додаткові консультації фахівців, зв’яжіться з нами по телефону, вайбер або через форму зворотного зв’язку.