ПОВІРКА Повірка лічильників води

Повірка лічильників води

# Назва Ціна Замовити
1
Повірка лічильника води
300 грн
2
Замовити термінову повірку протягом 1-2 днів
500 грн
3
Повірка лічильника води
600 грн


Процес перевірки лічильників води, проводимо без зняття та порушення пломб, займає 15-20 хвилин на кожен прилад:

 Встановлюємо камеру на лічильник води
 Підключаємо проливну установку до трубопроводу
• Проводимо вимірювання лічильника води установкою АС-П
• Результат повірки говоримо відразу
• Оформляємо акт виконаних робіт

Замовити повірку лічильників води.

Процедура повірки лічильників гарячої та холодної води на дому без демонтажу.

Повірка лічильників гарячої та холодної води відбувається на місці експлуатації засобу вимірювання в квартирі або будинку, без демонтажу лічильника та порушення пломб.

Заявка на перевірку виконується протягом 5 робочих днів. За день до візиту нашого спеціаліста Вам зателефонує менеджер по роботі з клієнтами і погодить час візиту метролога – це буде 2-х годинний інтервал часу (наприклад, з 10:00 до 12:00).

Після виконаних робіт залишаємо акт-рахунок виконаних робіт та додаток до протоколу повірки лічильника. Оплата проводиться тільки за придатні лічильники, які пройшли перевірку. Результат повірки говоримо відразу. За послуги служби необхідно сплатити у відділенні будь-якого банку протягом 3-х робочих днів.

Після отримання оплати на наш розрахунковий рахунок, дані будуть оброблені уповноваженою метрологічною лабораторією (Свідоцтво про уповноваження № П-12-2019 видане Мінекономрозвитку України від 25.02.2019 чинне до 25.02.2024). За результатами обробки видається «Свідоцтво про повірку». Документи надсилаються Новою поштою за рахунок замовника.

Результат повірки лічильника води Ви зможете подивитись на сайті 
https://serrp.info/ протягом 2-х днів після оплати. Свідоцтво про повірку лічильників будуть готові до видачі замовнику протягом 10 робочих днів після оплати.